اخبار تکنولوژی

بهترین کارت گرافیک حال حاضر 2022

کارت گرافیک-یهترین کارت گرافیک-بهترین 2022-

بهترین کارت گرافیک حال حاضر 2022

میتوان گرافیک Rtx 3080 شرکت انویدیا را بهترین کارت گرافیک با توان پردازشی 4k معرفی کرد

امروزه بهترین کارت گرافیک ، کارتی میباشد که شما توان خرید آن را داشته باشید نه اینکه بهترین توان پردازشی را داشته باشد .شرکت های  AMD  و Nvidia تنوع بالایی از انواع کارت های گرافیک با قیمت ها و توان های متفاوت در اختیار کاربران گذاشته اما تهیه وخرید آنها خصوصا با قیمت گذاری نمایندگان فروش آنها کار آسانی نخواهد بود.

ما در این  پست سعی در بررسی و تست دقیق انواع کارت های گرافیک موجود در بازار با استفاده ازبنچمارک های متفاوت را داریم ، تا بتوان دیدگاه بهتری در اختیار کسانی که قصد خرید کارت گرافیک و یا سیستم های اسمبل شده دارند قرار دهیم.

شرکت AMD با رونمایی ار گرافیک Rx 6800 xt جان تازه ای به رقابت در بازار دمید وحضور این کارت شرکت های AMD و Nvidia را در قله رقابت قرار داد، البته با این که 6800xt  وRtx 3080 شانه به شانه هم پیش می روند اما به نظر می رسد برنده نهایی این رقابت Rtx 3080 خواهد بود ، در واقع می توان Rtx 3080  و Rtx3070 را بهترین کارت های موجود در بازار دانست.

همچنین شرکت Intel  نیز به زودی از کارت های گرافیکی سریARC خود رونمایی خواهد کرد که باعث پیچیده تر شدن این رقابت خواهد شد.

 

 

 با دنبال کردن مقالات و خبرنامه ما در هنگام خرید، می توانید تصمیم گیری بهتر و مناسب تری با توجه به بودجه خود داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.